پویش پژوه

021-88862311

در هر زمان تماس بگیرید

support@pooyesh.ir

پشتیبانی با ایمیل

نرم افزار حضور و غیاب پویش

نرم افزار حضور و غیاب پویش

به علت نوسانات ارزی تماس بگیرید

(3 بررسی مشتری)

قیمت نرم‌ افزار حضور و غیاب

با استفاده از این نرم‌ افزار پیشرفته حضور و غیاب، کنترل کامل بر تردد و کارکرد پرسنل شما را به دست خواهید داشت. این نرم‌ افزار با اتصال به دستگاه های حضور و غیاب برای اعتبارسنجی هویت بهره می‌برد . امکاناتی چون حضور ، تاخیر ، تعجیل ، کسرکار ، اضافه‌کار ، ناهاری ، ماموریت ، مرخصی ، و بسیاری از ویژگی‌های دیگر این نرم‌ افزار را برای مدیریت بهینه منابع انسانی شما فراهم می‌کند.

امکانات برجسته نرم افزار حضور و غیاب :

 • مانیتورینگ تردد با نمایش عکس و نام پرسنل، دانش‌آموزان و دانشجویان
 • ارسال پیام کوتاه به شماره مدیریت و والدین
 • اتصال به انواع دستگاه‌های حضور و غیاب (خارجی و داخلی)
 • خروجی فایل اکسل و تکست برای انتقال آسان به سیستم حقوق و دستمزد
 • و …

(دیگر امکانات این نرم افزار را میتوانید در قسمت توضیحات بخوانید)

خدمات کامل نرم‌ افزار حضور و غیاب :

با نصب این نرم‌افزار پیشرفته، تمامی نیازهای حوزه کنترل تردد و مدیریت کارکنان شما بطور جامع برطرف خواهد شد. از جدیدترین تکنولوژی‌ها بهره‌مند شوید و به بهبود کارکرد و بهره‌وری کمپانی خود برسید.

دسته بندی :

توضیحات

خرید نرم افزار حضور و غیاب

نرم ‌افزار حضور و غیاب پویش ، به عنوان یک راهکار جامع برای مدیریت انعطاف‌پذیر تردد و کارکرد پرسنل ، با بیش از 15 ویژگی برتر به شما امکاناتی فوق‌العاده را ارائه می‌دهد . این نرم‌افزار با امکانات گسترده از جمله تعریف انعطاف‌ پذیر شیفت‌ها ، مدیریت گروه‌ های کاری ، انواع شیفت‌ های کاری، انعطاف در اضافه‌ کار ها ، مدیریت مرخصی‌ها ، امکانات مدیریتی پیشرفته، گزارش‌گیری جامع، امکانات اتصال و پشتیبانی ، سازگاری و انعطاف ، امکانات پیشرفته ، امکانات تصویری ، گروه‌ بندی پرسنل ، مدیریت تقویم ، پیش‌ نمایش و چاپ، و محیط کاربری دلنشین، به شما کمک می‌کند تا به بهره‌ وری بیشتر و مدیریت اثر بخش تردد و کارکرد پرسنلتان دست یابید.

تعریف انعطاف‌پذیر شیفت‌ها:

تعیین شیفت‌ های یک نوبته یا دو نوبته با زمان‌ های ناهاری و اضافه‌ کاری. جداسازی روز های کاری و غیر کاری با امکان اغماض و شب‌ کاری . قابلیت جداسازی و تعیین حداقل و حداکثر اضافه‌ کاری.

مدیریت گروه‌های کاری:

تعریف گروه‌ های کاری با دوره‌ های تناوب تا ۳۱ روز . تعویض گروه کاری افراد با نگه‌ داری محاسبات قبل از تغییرات شیفت. امکان اضافه کردن نحوه‌ های محاسبات برای گروه‌ های مختلف.

انواع شیفت‌ های کاری:

تعریف شیفت‌ های دو روز متوالی با ساعت ورود و خروج در دو روز متوالی. تعریف گروه‌ های موقت کاری ( مانند کار در ماه رمضان ).

انعطاف در اضافه‌ کار ها:

محدودیت‌ های اضافه‌ کاری به تفکیک حداقل و حداکثر زمان . انعطاف در تعریف اضافه‌ کار های اول وقت و آخر وقت برای هر پرسنل.

مدیریت مرخصی‌ ها:

تعریف انواع مختلف مرخصی روزانه . نمایش تعداد روز رفته و مانده به همراه سقف مرخصی . قابلیت استفاده از مرخصی‌ها در محاسبات.

امکانات مدیریتی پیشرفته:

تعریف سطوح دسترسی مختلف برای کاربران . مدیریت اطلاعات ناقص حضور و غیاب با کنترل دقیق . محاسبه مدت حضور  فیزیکی و اضافه‌ کار به تفکیک قسمت اداری.

گزارش‌ گیری جامع:

گزارشات متنوع با امکان جابجایی و ذخیره‌سازی ستون های گزارش . پیش‌ نمایش گزارشات و تعیین منطقه چاپ. گزارش‌ گیری بر اساس شرایط تمامی فیلدها .

امکانات اتصال و پشتیبانی:

اتصال به دستگاه‌ های حضور و غیاب از طریق مودم یا شبکه . تهیه نسخه‌ پشتیبان از تمام اطلاعات با فشرده‌ سازی.

سازگاری و انعطاف:

امکان تشخیص اتوماتیک پورت‌های المبانی کامپیوتر . ارسال پیام برای دستگاه جهت نمایش هنگام کارت‌ زدن پرسنل

امکانات پیشرفته:

تهیه نسخه پشتیبان از تمام اطلاعات و فشرده‌ سازی آنها . تشخیص اتوماتیک ساعت المبانی کامپیوتر . امکان دریافت اطلاعات از طریق مودم یا شبکه.

امکانات تصویری:

اختصاص عکس به پرسنل جهت استفاده در سیستم مونیتورینگ . نرم‌افزار حضور و غیاب به عنوان یک راهکار جامع و قدرتمند در مدیریت تردد و کارکرد پرسنل استفاده می‌شود.

قابلیت گروه‌بندی:

گروه‌بندی پرسنل بر اساس شرایط مختلف نظیر محل خدمت و شماره کارت.

مدیریت تقویم:

تعریف تقویم خورشیدی با محاسبات اتوماتیک برای سال‌ های کبیسه. ایجاد اعیاد و تعطیلات خاص.

پیش‌نمایش و چاپ:

پیش‌ نمایش گزارشات قبل از چاپ. امکان چاپ گزارشات با منطقه خارج از محدوده چاپ.

محیط کاربری دلنشین:

محیط کاربری دوست‌داشتنی با امکانات ویرایش ورودی‌ها.

نرم افزار حضور و غیاب

به بهره‌ وری بیشتر و مدیریت اثر بخش تردد و کارکرد پرسنلتان دست پیدا کنید. این نرم‌ افزار به عنوان یک ابزار قدرتمند و جامع ، توانمندی‌ های منحصر به فردی را برای شما فراهم می‌کند تا به بهترین شکل ممکن مدیریت کارکنان و تنظیم شیفت‌ های کاری را انجام دهید.

 

چرا به نرم افزار حضور و غیاب نیاز داریم؟

دقت بالا و کاهش خطا ها:

نرم‌افزار حضور و غیاب امکان ثبت دقیق و خودکار ورود و خروج کارکنان را فراهم می‌کند. این باعث کاهش خطاهای انسانی و افزایش دقت در محاسبات حضور و غیاب می‌شود.

سهولت در مدیریت زمان:

نرم‌ افزار حضور و غیاب به مدیران اجازه می‌دهند تا زمان حضور و غیاب کارکنان را به راحتی مدیریت کنند . اطلاعات دقیق و به‌ روز این ابزار ها به مدیران کمک می‌کند تا برنامه‌ ریزی بهتری برای تخصیص منابع و زمان انجام پروژه‌ ها داشته باشند.

پایش عملکرد:

با استفاده از نرم افزار حضور و غیاب مدیران می‌توانند عملکرد کارکنان را به دقت پایش کنند . اطلاعات حاصل از حضور و غیاب می‌تواند به مدیران کمک کند تا کارکنانی که به‌طور مداوم حاضر هستند و به وظایف خود علاقه‌ مند هستند را تشخیص دهند.

مدیریت مشکلات مربوط به غیبت:

نرم‌ افزار حضور و غیاب می‌ تواند به سازمان‌ ها کمک کند تا مشکلات مربوط به غیبت کارکنان را مدیریت کنند . اطلاعات دقیق در مورد زمان غیبت و دلایل آن، امکان اتخاذ تصمیمات بهینه در خصوص مدیریت حضور و غیاب را فراهم می‌کند.

رفع ابهامات حقوقی:

اطلاعات دقیق حضور و غیاب می‌تواند در حل اختلافات حقوقی و اداری کمک کند . این ابزار ها می‌توانند به عنوان منبع قابل اعتمادی برای ثابت کردن زمان حضور و غیاب کارکنان در صورت نیاز به آنها خدمت کنند.
استفاده بهینه از منابع انسانی:

نرم‌ افزار حضور و غیاب به سازمان‌ها کمک می‌کند تا به بهترین شکل ممکن از منابع انسانی خود استفاده کنند. این امکان را فراهم می‌کند تا منابع بهینه‌ تر تخصیص داده شود و از افراز و نزولات حاصل از غیبت‌ها جلوگیری شود.

اطلاعات آماری:

نرم‌ افزار حضور و غیاب اطلاعات آماری مفیدی ارائه می‌دهد که می‌تواند در تحلیل و بهبود فرآیند های سازمانی کمک کند. این اطلاعات به مدیران ارتقاء بهره‌وری و بهبود عملکرد کلی سازمان را ممکن می‌سازد.
در نهایت ، نرم‌ افزار حضور و غیاب به عنوان یک ابزار مدیریتی حیاتی و اساسی به سازمان‌ها کمک می‌کند تا بهبودهای مداوم در مدیریت منابع انسانی و بهره‌وری کلان سازمان خود داشته باشند.

سوالات متداول

نرم افزار حضور و غیاب پویش به چه دستگاه هایی متصل میشوند؟

به برند های معروف موجود در ایران قابلیت اتصال دارد 

این سیستم چه نوع فایل های خروجی برای حقوق و دستمزد میدهد؟

خروجی های این سیستم برای حقوق و دستمزد  اکسل و تکست است

چگونه سیستم حضور و غیاب پویش را آموزش ببینیم ؟

شما میتوانید با ثبت نام کردن در سایت پویش و ورود به پنل کاربری آموزش تمامی نرم افزار ها را ببینید

در صورت هر گونه سوال میتوانید با شماره 02188862311 تماس بگیرید

3 دیدگاه برای نرم افزار حضور و غیاب پویش

 1. علیرضا

  سلام این سیستم حضور و غیاب قابلیت اتصال به چه دستگاه هایی رو داره؟

  • parsa

   قابلیت اتصال به 90 درصد دستگاه های موجود در بازار را دارد با این حال قبل از خرید میتوانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید

 2. حامد رضایی

  عالی

 3. محمد رضا محمدی

  سلام
  نرم افزار حضور غیاب پویش دارای اپلیکیشن حضور و غیاب هم هست یا فقط برای کامپیوتر است؟

  • parsa

   سلام در حال حاضر اپلیکیشن حضور و غیاب موجود نمیباشد ولی تیم برنامه نویسی در حال ساخت آن است

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مشابه

بهترین محصولات مرتبط با این محصول رو هم چک کنید.